05.04 - 23:10

Ми допомагаємо парам пізнати щастя батьківства


 

Так уже повелося: люди закохуються, одружуються, мріють, аби світ їм посміхався вустами їхньої дитини. Народження малюка сповнює життя новим сенсом. Але, на жаль, буває так, що радість материнства та батьківства стає неможливою через діагноз лікарів — безпліддя. Чому багато жінок не можуть стати матерями? Що робити тим, кому медики поставили цей невтішний діагноз? Відповіді на ці та інші болючі для значної  частини суспільства запитання дає Стефан Володимирович Хміль — лікар вищої категорії, заслужений діяч науки і техніки України, доктор медичних наук, професор кафедри акушерства і гінекології ТДМУ, директор медичного центру «Клініка професора Стефана Хміля», що у місті Тернополі та Львові. 

— Стефане Володимировичу, скажіть, будь ласка, коли подружнім парам потрібно звертатися за допомогою спеціалістів?

Подружнім парам варто звертатись за консультацією до фахівця, якщо бажана вагітність не настає протягом року, за умов нормального статевого життя  без використання будь яких засобів контрацепції, а для жінок віком від 35 років цей період скорочується до 6 місяців. Тенденція до безпліддя зростає з кожним роком, на сьогоднішній день ця проблема переросла з ряду медичних у соціальну.

— Стефане Володимировичу, з якими проблемами подружні пари звертаються у ваш Медичний центр?

У нашу клініку приходять пари з однією метою – народити здорову дитину. Причин, які перешкоджають їм досягнути цієї мети, насправді дуже багато. Сюди належить жіночий фактор, зокрема патологічні зміни у матці, трубний фактор, ендокринні розлади, які викликають порушення овуляції, запальні захворювання органів репродуктивної системи; зниження овуляторного резерву, спричинене віковим старінням яєчників, або оперативним втручанням; імунологічне безпліддя, тощо.

Фактор чоловічого безпліддя включає відхилення в показниках спермограми, пошкодження ДНК сперматозоїдів, а також їх функціональна незрілість. Показники спермограми щорічно погіршуються в середньому на 1,5-2 %. І причин таких розладів також багато. Чоловіче безпліддя може бути наслідком перенесеного запального процесу, інфекційний захворювань – навіть у дитинстві (інфекційний паротит), травм, імунологічних розладів, ендокринної дисфункція. Також вагомим є використання різноманітних медичних препаратів (хіміотерапія). Варто відмітити і спосіб життя: шкідливе виробництво, вживання алкоголю, куріння, іонізуюче випромінювання, неправильне харчування та ін.

Буває, що очевидних причин безпліддя неможливо виявити ні в чоловіка, ні в жінки, а всі спроби завагітніти залишаються безуспішними. Такі випадки трапляються сьогодні близько в 10% бездітних сімей. Це так зване ідіопатичне, або нез’ясоване безпліддя.

Я понад 20 років займаюсь діагностикою та лікуванням безпліддя. Більшість подружніх пар, перш ніж звернутися до мене, вже по кілька років лікувались консервативними та оперативними методами, а бажаного результату так і не було. У випадку, коли всі можливості стандартного підходу до лікування безпліддя вичерпані, слід застосовувати допоміжні репродуктивні технології.

Розвиток ДРТ почався у 70-х роках ХХ століття. У листопаді 1977 року у містечку Оулдхом (Великобританія) на світ з’явилась перша дитина (Луїза Браун) після запліднення in vitro. Зараз Луїзі вже 39 років і вона щаслива мати двох чарівних малюків, яких народила без допомоги ДРТ.

Сьогодні рівень розвитку репродуктивних технологій у світі дуже високий, постійно з’являються новітні методи та дослідження, які допомагають виявити чимало генетичних захворювань та навіть стать дитини ще на початкових етапах розвитку ембріона. Допоміжні репродуктивні технології це не лише спосіб подолання різних форм чоловічого та жіночого безпліддя, а й можливість профілактики і лікування спадкових захворювань за допомогою преімплантаційної молекулярної діагностики та клітинних технологій, що набувають стрімкого розвитку в останні десятиліття.

— Зрозуміло, що у світі репродуктивні технології на високому рівні. А який рівень розвитку ДРТ в Україні? Чи використовують найпрогресивніші методи лікування безпліддя у вашій клініці?

Технічне оснащення та рівень розвитку репродуктивних технологій в Україні і у наших медичних центрах зокрема відповідає рівню світових стандартів. І тому кожен наш пацієнт у Тернополі та Львові може бути впевнений в успіху.

У нашій клініці ми використовуємо весь спектр допоміжних репродуктивних технологій, впроваджуємо в практику найсучасніші методи роботи з яйцеклітинами, сперматозоїдами, ембріонами. Наші фахівці постійно вдосконалюють свої навички, відвідуючи різноманітні школи та семінари як в Україні, так і за її межами.
Саме завдяки цьому у наші клініки звертаються пацієнти не лише з України, але й з усього світу: Італії, Бельгії, Польщі, Ізраїлю, США, Канади та ін.

За роки роботи центру и маємо чим пишатися! У нашій практиці траплялись насправді унікальні випадки. Наприклад, до нас звернулись пацієнти після 18 невдалих спроб ЕКЗ. лікувалися у кращих медичних центрах Ізраїлю, а завагітніти вдалося лише у нас. Сьогодні маленькій Стефані вже 1,5 року.

Нещодавно із шестимісячними двійнятами приїздили пацієнти з Америки. У них за плечима понад 20 років постійних поневірянь, невдалих спроб ЕКЗ у кращих клініках Києва та Нью-Йорку. Після процедури ЕКЗ у нашому медичному центрі пацієнтка поверталась до США вагітною. І таких прикладів можна навести чимало.

- Отож, підсумовуючи нашу розмову, на чому Ви хотіли б наголосити молодим парам, перед якими постала проблема безпліддя?

Насамперед потрібно пам’ятати, що, зіткнувшись із цією проблемою, не слід розчаровуватись. Варто одразу ж звернутись до висококваліфікованих фахівців, які допоможуть досягти бажаного.

Якщо вам поставили діагноз безпліддя — не втрачайте дорогоцінного часу. Двері нашох клініки завжди відкриті для Вас!

м. Тернопіль,
вул. Шептицького, 1 Б
+38 (067) 580-0-580
+38 (0352) 43-12-07

М. Львів, вул. Липова Алея, 13
+38 (067) 350-61-00
+38 (032) 243-00-43

Ключевые слова:
Читайте также:

В Саудовской Аравии провели конкурс красоты для верблюдов

Двенадцать участников дисквалифицировали из-за найденного ботокса
Подробнее »»

Фильм недели. Ее легенда начинается

«Комментарии» знакомят читателей с самыми интересными премьерами в украинском кинопрокате
Подробнее »»

Самое полезное мясо — какое выбрать 

Мы называем мясом разные продукты — от куриного филе до свиных ребрышек. Не разбираясь в свойствах продуктов, выбрать самое полезное мясо будет непросто. Кто-то любит более жирное мясо, другие предпочитают более сухое, но какое мясо самое полезное для здо
Подробнее »»

Замечена вспышка звезды, в 10 млрд раз более яркая, чем солнечные

Яркость вспышек молодой звезды превосходит солнечные в 10 миллиардов раз.
Подробнее »»

Перечислены самые обидные для женщин фразы из уст мужчин

Если ваш мужчина произносит эти слова, делайте вывод.
Подробнее »»

Читайте также:
17.02 - 18:07

Гигантские древние акулы вымерли из-за более мелких «родственников»

Мегалодоны вымерли примерно 2,5 миллиона лет назад
Подробнее »»

17.02 - 16:29

7 признаков того, что вы тратите энергию из-за нервов 

Ты можешь даже не догадываться о том, что сейчас испытываешь повышенную тревожность, особенно если твой организм реагирует на беспокойство не самым заметным способом — без скачков пульса или кружащейся головы.
Подробнее »»

17.02 - 16:04

Астрономы нашли недостающую треть Вселенной

По расположению галактик между квазаром и нами было определено 17 мест.
Подробнее »»

17.02 - 15:30

11 причин, почему самым лучшим женщинам сложно найти свою любовь

Узнайте, почему замечательным женщинам сложно найти любовь.
Подробнее »»

17.02 - 14:54

В Африке найден червь-охотник с Нибиру

Такие существа могли находиться на планете около 2 миллиардов лет назад.
Подробнее »»

17.02 - 14:02

Учёные с помощью соцсетей узнали о влиянии экологии на психику людей

Исследователи собрали данные о ежедневных уровнях загрязнения
Подробнее »»

17.02 - 12:36

Как построить блестящую карьеру домохозяйки 

Женщина, мечтающая о блестящей карьере, вряд ли захочет сидеть дома. Однако многие не понимают, что домохозяйка тоже может сделать вполне успешную карьеру в пределах своей семьи и получить признание, любовь и уважение.
Подробнее »»

17.02 - 12:01

Ученые выдвинули новую гипотезу о появлении воды на Земле

4,5 миллиарда лет назад начали образовываться планеты.
Подробнее »»

17.02 - 11:27

Что нельзя говорить мужчине после секса

Есть несколько тем, которые лучше не обсуждать после интима.
Подробнее »»

17.02 - 10:08

Микробы могут уничтожить знаменитый Мачу-Пикчу

Империя инков была самым крупным и могущественным государством Нового Света.
Подробнее »»

17.02 - 08:24

Почему красивые девушки выбирают одиночество 

С каждым годом в мире растет количество красивых и успешных женщин, живущих без пары.
Подробнее »»

17.02 - 08:05

Путь к здоровому сердцу: 10 полезных советов и привычек

Что бы там ни говорили, а в современном мире сердечно-сосудистые заболевания – самая частая причина смертности среди женщин.
Подробнее »»

17.02 - 07:34

Любовь в сети: как вычислить брачного афериста в интернете

Узнайте, как при знакомстве в интернете распознать мошенника.
Подробнее »»

17.02 - 06:01

Эротический поход в гости

Поход в гости - прекрасная возможность оживить вашу сексуальную жизнь. В такой вечер вы оба выглядите лучше, чем в обычный будний день, у вас хорошее настроение, вы испытываете положительные эмоции от общения с друзьями.
Подробнее »»

17.02 - 04:48

Почему все женщины не могут жить без «печальки»

Женщина не проживет и месяц без какой нибудь драмы. Даже если напрочь будет отсутствовать повод проклинать судьбу, она обязательно придумает себе «печальку».
Подробнее »»


Загрузка...
Loading...

Справочная информация

Загрузка...