05.04 - 23:10

Ми допомагаємо парам пізнати щастя батьківства


 

Так уже повелося: люди закохуються, одружуються, мріють, аби світ їм посміхався вустами їхньої дитини. Народження малюка сповнює життя новим сенсом. Але, на жаль, буває так, що радість материнства та батьківства стає неможливою через діагноз лікарів — безпліддя. Чому багато жінок не можуть стати матерями? Що робити тим, кому медики поставили цей невтішний діагноз? Відповіді на ці та інші болючі для значної  частини суспільства запитання дає Стефан Володимирович Хміль — лікар вищої категорії, заслужений діяч науки і техніки України, доктор медичних наук, професор кафедри акушерства і гінекології ТДМУ, директор медичного центру «Клініка професора Стефана Хміля», що у місті Тернополі та Львові. 

— Стефане Володимировичу, скажіть, будь ласка, коли подружнім парам потрібно звертатися за допомогою спеціалістів?

Подружнім парам варто звертатись за консультацією до фахівця, якщо бажана вагітність не настає протягом року, за умов нормального статевого життя  без використання будь яких засобів контрацепції, а для жінок віком від 35 років цей період скорочується до 6 місяців. Тенденція до безпліддя зростає з кожним роком, на сьогоднішній день ця проблема переросла з ряду медичних у соціальну.

— Стефане Володимировичу, з якими проблемами подружні пари звертаються у ваш Медичний центр?

У нашу клініку приходять пари з однією метою – народити здорову дитину. Причин, які перешкоджають їм досягнути цієї мети, насправді дуже багато. Сюди належить жіночий фактор, зокрема патологічні зміни у матці, трубний фактор, ендокринні розлади, які викликають порушення овуляції, запальні захворювання органів репродуктивної системи; зниження овуляторного резерву, спричинене віковим старінням яєчників, або оперативним втручанням; імунологічне безпліддя, тощо.

Фактор чоловічого безпліддя включає відхилення в показниках спермограми, пошкодження ДНК сперматозоїдів, а також їх функціональна незрілість. Показники спермограми щорічно погіршуються в середньому на 1,5-2 %. І причин таких розладів також багато. Чоловіче безпліддя може бути наслідком перенесеного запального процесу, інфекційний захворювань – навіть у дитинстві (інфекційний паротит), травм, імунологічних розладів, ендокринної дисфункція. Також вагомим є використання різноманітних медичних препаратів (хіміотерапія). Варто відмітити і спосіб життя: шкідливе виробництво, вживання алкоголю, куріння, іонізуюче випромінювання, неправильне харчування та ін.

Буває, що очевидних причин безпліддя неможливо виявити ні в чоловіка, ні в жінки, а всі спроби завагітніти залишаються безуспішними. Такі випадки трапляються сьогодні близько в 10% бездітних сімей. Це так зване ідіопатичне, або нез’ясоване безпліддя.

Я понад 20 років займаюсь діагностикою та лікуванням безпліддя. Більшість подружніх пар, перш ніж звернутися до мене, вже по кілька років лікувались консервативними та оперативними методами, а бажаного результату так і не було. У випадку, коли всі можливості стандартного підходу до лікування безпліддя вичерпані, слід застосовувати допоміжні репродуктивні технології.

Розвиток ДРТ почався у 70-х роках ХХ століття. У листопаді 1977 року у містечку Оулдхом (Великобританія) на світ з’явилась перша дитина (Луїза Браун) після запліднення in vitro. Зараз Луїзі вже 39 років і вона щаслива мати двох чарівних малюків, яких народила без допомоги ДРТ.

Сьогодні рівень розвитку репродуктивних технологій у світі дуже високий, постійно з’являються новітні методи та дослідження, які допомагають виявити чимало генетичних захворювань та навіть стать дитини ще на початкових етапах розвитку ембріона. Допоміжні репродуктивні технології це не лише спосіб подолання різних форм чоловічого та жіночого безпліддя, а й можливість профілактики і лікування спадкових захворювань за допомогою преімплантаційної молекулярної діагностики та клітинних технологій, що набувають стрімкого розвитку в останні десятиліття.

— Зрозуміло, що у світі репродуктивні технології на високому рівні. А який рівень розвитку ДРТ в Україні? Чи використовують найпрогресивніші методи лікування безпліддя у вашій клініці?

Технічне оснащення та рівень розвитку репродуктивних технологій в Україні і у наших медичних центрах зокрема відповідає рівню світових стандартів. І тому кожен наш пацієнт у Тернополі та Львові може бути впевнений в успіху.

У нашій клініці ми використовуємо весь спектр допоміжних репродуктивних технологій, впроваджуємо в практику найсучасніші методи роботи з яйцеклітинами, сперматозоїдами, ембріонами. Наші фахівці постійно вдосконалюють свої навички, відвідуючи різноманітні школи та семінари як в Україні, так і за її межами.
Саме завдяки цьому у наші клініки звертаються пацієнти не лише з України, але й з усього світу: Італії, Бельгії, Польщі, Ізраїлю, США, Канади та ін.

За роки роботи центру и маємо чим пишатися! У нашій практиці траплялись насправді унікальні випадки. Наприклад, до нас звернулись пацієнти після 18 невдалих спроб ЕКЗ. лікувалися у кращих медичних центрах Ізраїлю, а завагітніти вдалося лише у нас. Сьогодні маленькій Стефані вже 1,5 року.

Нещодавно із шестимісячними двійнятами приїздили пацієнти з Америки. У них за плечима понад 20 років постійних поневірянь, невдалих спроб ЕКЗ у кращих клініках Києва та Нью-Йорку. Після процедури ЕКЗ у нашому медичному центрі пацієнтка поверталась до США вагітною. І таких прикладів можна навести чимало.

- Отож, підсумовуючи нашу розмову, на чому Ви хотіли б наголосити молодим парам, перед якими постала проблема безпліддя?

Насамперед потрібно пам’ятати, що, зіткнувшись із цією проблемою, не слід розчаровуватись. Варто одразу ж звернутись до висококваліфікованих фахівців, які допоможуть досягти бажаного.

Якщо вам поставили діагноз безпліддя — не втрачайте дорогоцінного часу. Двері нашох клініки завжди відкриті для Вас!

м. Тернопіль,
вул. Шептицького, 1 Б
+38 (067) 580-0-580
+38 (0352) 43-12-07

М. Львів, вул. Липова Алея, 13
+38 (067) 350-61-00
+38 (032) 243-00-43

Ключевые слова:
Читайте также:

Продукты, которые помогают согреться осенью

По словам ученых, с наступлением холодного времени года в пищу следует употреблять продукты, помогающие организму регулировать термогенез – процесс выработки тепла.
Подробнее »»

Как правильно совмещать спорт с работой?

Помни, что 20% - это физические нагрузки, а остальные 80% - питание, которое является залогом красивого тела и эффективного роста мышц.
Подробнее »»

Грудь после кормления: как привести ее в норму 

Рождение ребёнка, безусловно, очень трогательный момент.
Подробнее »»

Семь советов для бодрого утра

Как начать бодрое и доброе утро? Этот вопрос всегда актуален независимо от места и времени.
Подробнее »»

Диета Лавреновой

Среди множества диет хочется отдельно выделить диету Лавреновой, которая не является строгой диетой и не имеет особых ограничений в питании.
Подробнее »»

Читайте также:
16.10 - 18:04

Ученые выяснили, как появляются планеты

Сделан ещё один шаг в понимании мироздания.
Подробнее »»

16.10 - 17:36

Сильное чувство: что означает любовь для каждого знака зодиака

Близнецы любят наслаждаться душевными разговорами, а Весы – ценят гармонию.
Подробнее »»

16.10 - 16:35

3 лучших доступных продукта для укрепления иммунитета

Начался сезон, когда простудные заболевания будут только расти, - как укрепить свой организм и «натренировать» иммунитет для защиты от инфекций? Эксперты назвали три лучших продукта, которые помогут в этом.
Подробнее »»

16.10 - 16:08

Как сохранить нормальный вес?

Как быть, если вы сами знаете, что весите больше нормы, но вам не хватает стимулов для того, чтобы похудеть?
Подробнее »»

16.10 - 15:37

5 интересных фактов о клубнике

В погоне за новомодными заморскими препаратами от похудения, нестарения, для хорошего настроения люди часто готовы отдавать немыслимые деньги.
Подробнее »»

16.10 - 15:09

Ученые определили неожиданный фактор бедности

Доброжелательные дети чаще становятся бедными во взрослой жизни.
Подробнее »»

16.10 - 14:27

Ягоды годжи для похудения

В мире существует достаточно много ягод, которые очень полезны для нашего организма.
Подробнее »»

16.10 - 14:06

20 вкусных перекусов, которые не испортят твою фигуру

Главная цель перекусов не дополнительные калории в рационе, а то, что они позволяют поддерживать стабильный уровень глюкозы в крови. Что ведет к контролю аппетита и похудению
Подробнее »»

16.10 - 13:33

Масло или маргарин: что полезнее для здоровья

Разница между маслом и маргарином действительно существует, но оба продукта имеют свои "за" и "против".
Подробнее »»

16.10 - 13:05

Ученые открыли новый тип молний

Такие молнии лучше всего видны через объектив фотоаппарата.
Подробнее »»

16.10 - 12:23

Миф о полезности рыбьего жира

Рыбий жир или омега-3 является источником ценного витамина D, чья польза для укрепления здоровья и повышения иммунитета в последнее время провозглашается все чаще.
Подробнее »»

16.10 - 12:09

Как дожить до 100 лет?

ОБРАЗ ЖИЗНИ
Для пожилых людей основная причина смерти – возраст-ассоциированные заболевания.

Подробнее »»

16.10 - 11:31

Как быстро похудеть с помощью бега

Считается, будто бег чуть ли не лучшая нагрузка для быстрого сброса веса.
Подробнее »»

16.10 - 11:06

Завтрак от супермоделей

Завтрак, как известно, ключевой прием пищи. И 25% всех потребляемых калорий должно приходиться именно на утро.
Подробнее »»

16.10 - 10:24

Продукты для сосудов

Многие из нас знают, что холестерин и продукты, которые содержат много животного жира, крайне вредны для сосудов.
Подробнее »»


Загрузка...
Loading...

Справочная информация

Загрузка...