11.03 - 10:09

6 способів детоксикації організму


 

Якщо ви вирішили провести детоксикацію організму, це прекрасна ідея, оскільки очищаючі процедури дозволять організму позбавитися від деяких солей важких металів, отруйних токсинів, шкідливих мікробів, непотрібних продуктів метаболізму. Правильно проведене очищення організму нормалізує роботу всіх органів, сприяє зниженню ваги і надбанню бадьорості, підвищує працездатність і, звичайно ж, в цілому покращує здоров'я.

Різноманіття способів ефективної детоксикації організму

Контрастний душ

Цей метод  очищення прискорює кровотік в організмі. Так, тепла вода чинить судиннорозширювальну дію. Холодна вода діє з протилежним ефектом. Чергування холодних і теплих водних струменів значно прискорить обмінні процеси і зробить збадьорюючу дію.

Ванни з додаванням солі

Прийняти ванну з додаванням солі - означає прискорити виведення з тканин токсинів, наситити шкіру мінералами. Слід звернути увагу на те, що для досягнення ефекту приймати сольову ванну вимагається не менше 40 хвилин. У перші двадцять хвилин з організму виходять токсини, а в час, що залишився, наше тіло вбирає корисні мінерали, що містяться в солі.

Масаж

Таке лікування - розтиранням, розминкою - один з найбільш поширених способів оздоровлення організму. За допомогою масажу з тканин і м'язів вивільняються токсини, прискорюється лімфо- і кровотік. А імунна система при цьому активніше бореться з патогенними мікроорганізмами. Дивовижні результати чекають організм після проведення глибокого масажу, хоча такий вид механічної дії може бути і дуже хворобливим. Але він активізує усі обмінні процеси в нашому тілі.

Сауна чи лазня

Як відомо, активне потовиділення сприяє виходу токсинів через шкірні пори. І в цьому сенсі, звичайно ж, прекрасною помічницею може стати парова лазня або суха сауна. Крім того, в процесі банних процедур покращується кровообіг і обмін речовин.  Але варто пам'ятати, що при посиленому потовиділенні нашому організму потрібен додатковий вступ рідини. Тому під час відвідування лазні (сауни) намагайтеся пити багато чистої води. Прекрасним доповненням в даному випадку може також стати журавлиний лимонад, який сприяє процесу детоксикації.

Вправи

І, безумовно, не можна не згадати і такий неймовірно корисний спосіб детоксикації організму, як фізичні вправи. Щоб досягти ефективного результату, необхідно виконувати такі вправи, які не перенапружуватимуть організм. Саме плавні рухи - ходьба, зайняття йогою, вправи на розтяжку, пілатес - сприятимуть очищенню організму. І не треба забувати, що за допомогою потовиділення наше тіло теж прекрасно очищається від шлаків.

Вітамін В3

Прийом вітаміну В3 (ніацину) - ще один дієвий спосіб  для очищення організму. Дозування і режим прийому вітаміну варто обговорити з лікарем. Прийом ніацину слід проводити декілька днів. При цьому пийте більше рідини і бажано - журавлиний лимонад. Це дуже корисний напій, очищаючий наш організм.

Застосування усіх вищеперелічених методів допоможе вам швидко і повно провести детоксикацію організму. Пам'ятайте, що очищений організм легко впорається з будь- якими загрозливими йому неприємностями: мікробами, вірусами і навіть з порушеннями режиму або стресами.

terrawoman.ua

Ключевые слова:
Читайте также:
19.03 - 13:10

Медики пояснили, чому тепла вода корисніша за холодну

Про користь води було сказано досить багато, однак мало хто знає, що тепла вода набагато корисніша за холодну.
Подробнее »»

19.03 - 13:00

Диетологи рассказали о полезных свойствах плавленого сыра

Полезен лишь качественный плавленный сыр.
Подробнее »»

19.03 - 12:36

Назван лучший способ укрепить иммунитет

В укреплении иммунной системы есть масса тонкостей.
Подробнее »»

19.03 - 12:18

Названы опасные привычки, которые убивают почки

Почки – один из важнейших парных органов.
Подробнее »»

19.03 - 12:05

Создано новое лекарство, продлевающее жизнь

Французские ученые создали препарат алирокумаб, снижающий уровень холестерина в крови и уменьшающий риск инсульта и инфаркта на 15 процентов.
Подробнее »»

19.03 - 11:33

Как велопрогулки сказываются на продолжительности жизни

Существует множество способов улучшить качество жизни и, соответственно, продлить её срок.
Подробнее »»

19.03 - 11:11

«Жвачные» школьники лучше учатся

Специалисты из США пришли к выводу, что жвачная привычка во время учебного процесса может значительно улучшить академические показатели студента.
Подробнее »»

19.03 - 10:39

Чем помогут 5 разноцветных групп овощей и фруктов

Учёные утверждают: три важнейшие причины, из-за которых мы теряем здоровье, — это малоподвижный образ жизни, неправильное питание и алкоголь.
Подробнее »»

19.03 - 10:07

Очищение кожи лица в четыре этапа

Showdream узнал основные принципы эффективного и здорового очищения кожи лица от косметических средств.
Подробнее »»

19.03 - 09:35

Як тримати мозок у тонусі

Вже неодноразово вчені доводили, що для цього, щоб тримати мозок в тонусі, його потрібно тренувати.
Подробнее »»

19.03 - 09:03

Вы не поверите, к чему приведёт лекарство от подагры!

Некоторые лекарства обладают необычными побочными эффектами.
Подробнее »»

19.03 - 08:10

О чём говорит дневная сонливость?

Некоторые люди испытывают чувство сонливости в дневное время.
Подробнее »»

19.03 - 00:15

Медики подсказали, кому полезно есть грецкие орехи

Грецкие орехи полезны при диабете
Подробнее »»

18.03 - 23:13

От чего на самом деле темнеют зубы

От чего может потемнеть зубная эмаль и как этому противостоять, рассказали медики, передает СобКор.
Подробнее »»

18.03 - 22:46

Как выбрать чай

Чай — весьма популярный напиток, однако не все знают, как именно его нужно выбирать, на что обращать внимание и запомнить ряд важных нюансов
Подробнее »»


Загрузка...
Loading...

Справочная информация

Загрузка...