04.08 - 09:31

6 ефективних способів для схуднення


 

Наша щитовидна залоза допомагає регулювати те, як наші клітини використовують енергію з їжі в процесі, відомому як метаболізм. Це також впливає на наше серцебиття, температуру тіла і те, як організм спалює калорії.
Насправді, існує 2 основні типи захворювань щитовидної залози, такі як гіпотиреоз і гіпертиреоз. Більше того, гіпотиреоз є поширеним розладом щитовидної залози, що характеризується недовиробленням гормону щитовидної залози. Цей розлад щитовидної залози відбувається, коли ваша щитовидна залоза не створює достатньої кількості гормонів щитовидної залози. Крім того, найбільш поширеними симптомами цієї проблеми зі здоров'ям є збільшення ваги, сухість шкіри, випадіння волосся, депресія, нерегулярний менструальний цикл, забуття, закреп, втома, судоми м'язів і озноб.

Важливо розуміти, що збільшення ваги є однією з ранніх ознак цього захворювання

Отже, ось 6 рішень, які можуть допомогти вам збалансувати своє живлення, поліпшити здоров'я щитовидної залози і запобігти збільшенню ваги:

Розпочніть з наступних рекомендацій:

Дізнайтеся більше про рафінований цукор;
Будьте готові до здорового харчування;

Ви повинні уникати вживання простих вуглеводів, які містяться в:
Ароматизованих соках
Підсолоджених продуктах з кукурудзяного сиропу
Білих борошняних виробах
Столовому цукрі

Замініть ці вуглеводи складними вуглеводами. Складні вуглеводи не обробляються вашим організмом занадто швидко, що примушує вас відчувати себе довше ситими. Крім того, на відміну від простих вуглеводів, ці вуглеводи не призводять до залежності.

Ось деякі продукти, які містять складні вуглеводи:

Вівсяна каша
Сирі фрукти або 100% натуральний фруктовий сік
Цілісні зерна
Коричневий рис

Регулярні вправи, щоб стимулювати ваш організм спалювати більше жиру.

Регулярно тренуйтеся, щоб стимулювати ваше тіло спалювати жир. Ви повинні практикувати конкретні вправи, які можуть підвищити ваш метаболізм і допомогти вам спалювати більше жиру. У разі, якщо ви тренуєтеся при середній інтенсивності, це може викликати гормональне зростання вашої щитовидної залози, тим самим запобігаючи збільшення ваги.

Наприклад, зосередьтеся на аеробних, бігових, ходячих і інших кардіо-вправах.

Додайте кокосову олію у свій щоденний раціон харчування.

Більшість рослинних олій мають жирні кислоти, які можуть уповільнити роботу щитовидної залози, а також сприяти збільшенню ваги. Проте, кокосова олія багато здоровими жирами. А саме, жирні кислоти середнього ланцюга, присутні в кокосовій олії, можуть поліпшити функцію щитовидної залози. Більше того, вони також можуть підвищити чутливість до інсуліну і толерантність до глюкози.

Ви можете використовувати цю олію при приготуванні їжі або приймати його за двадцять хвилин до їжі, щоб підвищити ваш метаболізм і запобігти накопиченню жиру.

Корисні перекушування

Попри те, що більшість людей практикують перекушування у своєму раціоні, це може завдати шкоди вашій вазі, якщо ви не знаєте, як і що використати в якості перекушування.

Декілька перекушувань в певний час дня, а не стандартні страви можуть допомогти вам відчути себе ситими на деякий час. Крім того, це може допомогти зменшити загальне споживання калорій.

Ось кращий вибір продуктів харчування для вашої малоефективної щитовидної залози:

Ви повинні їсти більше сирих горіхів, тому що вони багаті поживними речовинами і здоровими жирами, які можуть поліпшити ваше здоров'я щитовидної залози.

Крім того, вони також багаті селеном, тобто поживною речовиною, яка може значно поліпшити вашу функцію щитовидної залози.

Ви також повинні включати більше омега-3 жирні кислоти у свій раціон, оскільки вони корисні для вашої щитовидної залози.

Омега-3 жирні кислоти містяться у високоякісній рибі. Але, ви також можете прийняти добавку риб'ячого жиру, оскільки це може сприяти втрати ваги.

Це ще не усе, сирий, органічний, нефільтрований і непастеризований яблучний оцет також відмінний вибір, якщо ви страждаєте гіпотиреозом.

Цей вид оцту допомагає збалансувати ваші гормони, зменшити апетит і сприяє зниженню ваги.

terrawoman.ua

Ключевые слова:
Читайте также:

Первый прикорм: все что нужно знать о кашах

После первого прикорма, который, как правило, начинается с овощных пюре, самое время познакомить малыша с кашами. Как вводить прикорм кашами, читайте в нашем материале.
Подробнее »»

Упражнения улучшают работу мозга у молодых людей

Регулярные физические упражнения улучшают работу мозга у молодых людей.
Подробнее »»

Польза меди для здоровья человека

Медь – это жизненно необходимый микроэлемент, большая часть которого находится в печени, головном мозге, сердце, почках и скелетных мышцах.
Подробнее »»

Четыре чашки кофе в день снижают риск меланомы на 20%

У любителей ароматного напитка появился еще один сильный аргумент.
Подробнее »»

Чем лучше всего питаться при гриппе: советы терапевтов

Врачи подсказали, какие продукты следует употреблять, когда одолел вирус гриппа.
Подробнее »»

Читайте также:
14.12 - 20:28

Можно ли пить кофе людям с сердечной недостаточностью

Употребление кофеина не повышает риска развития аритмии у пациентов с сердечной недостаточностью
Подробнее »»

14.12 - 20:08

Как похудеть без ущерба для груди: 6 секретов

Мышц в ней почти нет, кроме большой грудной мышцы, к которой крепятся полушария бюста. Причем, на форму вашей груди она абсолютно не влияет.
Подробнее »»

14.12 - 19:48

Twitter может предсказать смертность от заболеваний сердца в разных регионах

Twitter содержит свежие новости, начинает и прерывает карьеры, запускает общественные движения и свергает правительства.
Подробнее »»

14.12 - 19:28

Нерациональное лечение диареи путешественников порождает супербактерии

Нерациональное применение антибиотиков для лечения диареи путешественников может приводить к распространению супербактерий, которые устойчивы к противомикробным препаратам.
Подробнее »»

14.12 - 19:08

Гормональные контрацептивы приводят к раку мозга

Проведенное в Дании исследование типа случай-контроль выявило связь между применением гормональных контрацептивов и повышенным риском глиомы у молодых женщин.
Подробнее »»

14.12 - 18:48

Ученые признали сладкое безопасным для фигуры

Обожаешь сладости, но строго ограничиваешь себя в их употреблении, так как усердно следишь за фигурой? Наконец-то можно расслабиться!
Подробнее »»

14.12 - 18:28

Как избавиться от дефицита витамина D

Сейчас каждый солнечный день — на вес золота. И не только потому, что в хорошую погоду жить и веселее, и теплее.
Подробнее »»

14.12 - 18:08

5 продуктов, которые нельзя есть на голодный желудок

Есть такие продукты, которые несмотря на все их полезные свойства не приспособлены для того, чтобы ими перекусывали на пустой желудок. Потому что вместо пользы они либо принесут вред, либо же, в лучшем случае, – вообще ничего.
Подробнее »»

14.12 - 17:48

Польза хрома для здоровья человека

Хром – это микроэлемент, который необходим для нормального обмена протеинов, углеводов и жиров, а также для поддержания чувствительности клеток к инсулину.
Подробнее »»

14.12 - 17:28

Чем опасен высокий холестерин в среднем возрасте

Многие люди в 30, и даже в 40 лет продолжают без страха уминать гамбургеры и другие жирные блюда и думают, что они еще «слишком молодые» и не должны переживать о своем холестерине.
Подробнее »»

14.12 - 17:08

Ученые нашли способ удлинять теломеры

Укорачивание теломеров – концевых защитных элементов хромосом – ассоциируется со старением организма и возрастными болезнями.
Подробнее »»

14.12 - 16:48

ТОП 5 продуктов для тех, кто хочет забеременеть

Древние эскулапы утверждали: Мы то, что мы едим.
Подробнее »»

14.12 - 16:28

Названо одно из лучших и доступных средств от депрессии

Это доказывают результаты пилотного исследования сотрудников университетской больницы Фрайбурга.
Подробнее »»

14.12 - 16:08

Увлечение телевизором: признак депрессии и одиночества

Слишком частый и долгий просмотр телепрограмм ассоциируется с чувством одиночества и депрессией.
Подробнее »»

14.12 - 15:48

Выявлены новые полезные свойства ванили

Известно, что ваниль популярна благодаря своему аромату и часто является незаменимым ингредиентом в хлебобулочных изделиях. Кроме выраженного запаха, данная пряность имеет ряд важных преимуществ, которые позволяют использовать ее при лечении кожных заболе
Подробнее »»


Загрузка...
Loading...

Справочная информация

Загрузка...