01.08 - 09:37

Як врятуватися від літньої спеки: кілька дієвих порад


 

Починаючи з 1 серпня, Україна опиниться в зоні дії надмірної спекотної погоди без опадів. Денні показники температурного режиму будуть сягати позначки у +30+35 градусів. За попередніми даними, подібна погода буде визначати метеорологічний прогноз на увесь найближчий тиждень.

Аналогічна погода, сонячно, сухо та спекотно, очікується і на території Черкаської області. У подальшому, кожного дня спека буде лише посилюватися. Прохолоду годі очікувати навіть вночі, коли температура буде становити +20+26 градусів.

Рятувальники дають корисні поради, як не стати жертвою спеки, адже за статистикою, від переохолодження гине набагато менше людей ніж від перегріву, сонячних та теплових ударів.

У першу чергу обмежте власне перебування на сонці, захищайте голови від прямих сонячних променів, пийте воду але невеликими порціями. Варто розвісити по кімнатах мокрі простирадла та поставити ємності із водою. В одязі віддавайте перевагу лише натуральним тканинам, як наприклад — батист, льон, шовк і бавовна, радять ДСНСники.

Особливі поради людям «гарячих» професій, тим, кому доводиться постійно перебувати на вулиці за умов такого сонячного пекла.

Аби захистити таких людей, фахівці управління ДСНС підрахували, скільки за тією чи іншою температурою людина має працювати і відпочивати. Наприклад, за температури +28, — 36 хвилин роботи і 24 відпочинку. При температурі + 35 та вище працювати варто не більше 30 хвилин, і робити півгодинні перерви. Саме за цей час організм відновлюється та приходить в норму. Причому важливо дотримуватися саме такого режиму. Не можна без перерви чотири години працювати, а потім три години відпочивати.

Варто бути уважними під час користування електричними приладами, кондиціонерами, вентиляторами, іншими багато енергоспоживаючими приладами. Адже в цей період збільшується навантаження на електричну мережу, електричні розетки, запобіжники, що врешті може призвести до пожеж від короткого замикання.

Останнім часом в Україні збільшилась кількість харчових отруєнь, тому варто уважно ставитися до умов зберігання продуктів, особливо тих, що мають обмежений термін придатності.

Ще один напрямок, що суттєво непокоїть рятувальників це відпочинок громадян коло води. Як показує досвід, розпечені спекою голови найменше в цей час переймаються безпекою. Проте замислитися є над чим. Обирайте для відпочинку лише добре відомі місця, краще якщо це буде пляж із наявністю рятувального поста. Не випускайте з поля зору дітей, та не вживайте коло води алкоголь.

vycherpno.ck.ua

Ключевые слова:
Читайте также:
18.08 - 16:25

Медики выяснили, в чем мужчины уязвимее женщин

Журнал Bioscience Reports опубликовал данные, полученные американскими исследователями из Университета Огасты. Согласно этим сведениям, мужчины крайне уязвимы перед клеточным стрессом, который чаще вызывает у них сердечные приступы и инсульты.
Подробнее »»

18.08 - 16:05

Физики нашли доказательства существования прошлых вселенных

Однако, доказать это было бы практически невозможно
Подробнее »»

18.08 - 14:39

Ученые: пришельцы помешали США взорвать на Луне атомное оружие

Буквально недавно исследователи представили общественности новые сведения о Луне.
Подробнее »»

18.08 - 14:01

Медики подсказали, как защитить зубы от кариеса

По словам специалистов, олигомерный проантоцанидин есть во многих продуктах, однако особенном им богат экстракт виноградных косточек
Подробнее »»

18.08 - 12:25

Сильная привязанность к кофе грозит усыханием головного мозга

Если человек потребляет кофе в больших количествах, его мозг может пострадать, предупреждают сотрудники Университета Сеула.
Подробнее »»

18.08 - 12:06

Названа неожиданная польза шоппинга для здоровья

Это занятие приносит людям значительное удовольствие.
Подробнее »»

18.08 - 10:38

Ученые из США нашли, где в головном мозге живет пессимизм

Американские ученые установили, что в головном мозге человека есть отдел, отвечающий за пессимистическое отношение к жизни.
Подробнее »»

18.08 - 10:01

Стало известно, с чем связана чрезмерная тяга к сладкому

Сладости…Кто их не любит?!
Подробнее »»

18.08 - 08:36

Ученые создали прочную полимерную древесину

Древесина до сих пор пользуется спросом у человечества из-за своих физических свойств: теплопроводности, прочности и низкой плотности.
Подробнее »»

18.08 - 08:07

Врачи назвали простые способы избавления от головной боли

Лекарственными средствами лучше не злоупотреблять.
Головная боль делится на три типа: мигрень, спазм мышц (головная боль напряжения) и нарушения в сосудах мозга.

Подробнее »»

18.08 - 06:20

Как самостоятельно справиться с нарушениями сна

Трудности с засыпанием и сном очень негативно влияют на качество жизни любого человека.
Подробнее »»

18.08 - 06:04

Врачи объяснили опасность таблеток для похудения

Не лучший способ для похудения.
Подробнее »»

18.08 - 04:42

Победить рак помогут особые белки

Ученые из Калифорнийского университета сделали заключение о возможности победить раковое заболевание путем активирования определенного вида белков. Об их открытии сообщил MedicalXpress.
Подробнее »»

18.08 - 04:06

Названы витамины для хорошего зрения

Любой современный человек хоть раз в жизни имел проблемы с глазами: усталость, рези, слезотечение, покраснение
Подробнее »»

17.08 - 23:28

5 нелетних нот: отложи эти ароматы до осени!

Какими парфюмами лучше не пользоваться в душном офисе, чтобы коллеги не обходили тебя стороной и не обсуждали за твой спиной - как от тебя странно пахнет.....
Подробнее »»


Загрузка...
Loading...

Справочная информация

Загрузка...