08.02 - 23:28

Підліткова вагітність


 

Підліткова вагітність являє собою проблему багатогранну: батьківську, медичну и громадську. На жаль, ця проблема з роками не втрачає актуальності, а навпаки, стає все більш болючішою, і вагітна в 12 – це реальність нашого сьогодення. Зустрічаючи дівчину, яка вагітна в 13, люди часто засуджують її, не задумуючись про те, що вона сама іще дитина, і їй дуже важко. А вагітна в 14 потребує в підтримці і розумінні дорослих, але мало хто це розуміє. Можливо лише ті жінки, які особисто стикалися с даною ситуацією.

Небезпека підліткової вагітності

Підлітковій вік починається з 10 років і продовжується до 18, тому вагітність, що наступає в період з 13 до 18 років, називається підлітковою, яка може бути небезпечною не тільки для здоров’я майбутнього малюка, але і його мами. Справа в тому, що під час вагітності організм жінки терпить багато змін, які майже дитячий організм не завжди може витримати.

За даними соціологічних досліджень, вагітна в 15 частіше зустрічається в країнах, що соціально розвиваються, але там економіка розвинена, можна спостерігати неодружених дівчаток-підлітків.

   

Причини підліткової вагітності

Причин підліткової вагітності дуже різні. І не завжди підлітки в цьому винні, тому що інколи вагітність може наступити внаслідок насильства або примусових дій з боку партнера та інші, з якими можна ознайомитися на сайті.

Якщо мова йдеться про причини взагалі, то тут презентовані наступні причини, через які дівчина в юному віці може стати вагітною всупереч своєму бажанню:

  • нестача статевого просвітництва, яке має лежати не тільки на плечах батьків, але школи і суспільства взагалі. Адже трапляється, що батьки теж можуть вести непристойній спосіб життя, тому дитині просто ні з кого брати приклад, але можна звернутися на dimnadii.com.ua;
  • статева розкутість;
  • необізнаність з приводу правил контрацепції; 
  • небажання дівчат звертатися до лікаря за рекомендацією щодо контрацептивів;
  • соціально-економічній стан в країні взагалі.

              З огляду на вищеперераховані моменти, необхідно детально вивчити ситуацію і неодмінно прийняти міри щодо профілактики і запобігання підліткової вагітності, один із варіантів - Dim Nadii. Але цього дуже мало для того, щоб кардинально змінити ситуацію в країні. Необхідно щоб просвітництво молоді відбувалося с різносторонньо, постійно і доступно абсолютно для кожної молодої людини нашої країни.

 

Ключевые слова: Вагітна в 14
Читайте также:

Корисний овоч для печінки, жовчного міхура і щитовидної залози

Такий звичайний овоч, як редиска, має масу корисних властивостей!
Подробнее »»

10 вещей, которые нужно изменить в своей жизни после 30 лет

До тридцати многие из нас выстраивают свою жизнь совершенно по-дурацки
Подробнее »»

Врачи: если ваш ребенок храпит - это опасно для его жизни

Научные работники из Калифорнийского университета в Лос-Анджелесе призвали родителей обращать пристальное внимание на явление детского храпа и не игнорировать его в быту
Подробнее »»

Врачи назвали 3 самых главных для долгой жизни фактора

Факторы, которые являются определяющими для продолжительности жизни, могут подчиняться нашему собственному контролю
Подробнее »»

Эксперты объяснили причину появления пигментных пятен, и рассказали, как от них избавиться

Современным женщинам пигментные пятна могут портить настроение не меньше, чем прыщи и морщины
Подробнее »»

Читайте также:
23.05 - 07:50

ПІЗНЯ ВАГІТНІСТЬ ЗБІЛЬШУЄ РИЗИК ДИТЯЧОГО АУТИЗМУ

Вченим довелося досліджувати дані близько 1,7 мільйона людей, у 6,5% з яких були діагностовані шизофренія або аутизм
Подробнее »»

23.05 - 07:20

5 чудесных смузи, которые снимут отеки

Задержка жидкости происходит, когда организм не справляется в выведением лишней жидкости, которая накапливается внутри тканей
Подробнее »»

23.05 - 07:05

ВЧЕНІ ДІЗНАЛИСЯ ПРИЧИНУ ВИКИДНІВ У ЖІНОК ПІСЛЯ 40 РОКІВ

Всі жінки володіють певною кількістю яйцеклітин, необхідних для народження дітей. Після 40 років у неї з’являється недостатня кількість елементів
Подробнее »»

23.05 - 06:41

ДВА КЕЛИХИ ШАМПАНСЬКОГО В ТИЖДЕНЬ МОЖУТЬ ПОКРАЩИТИ ПАМ’ЯТЬ

Виявилося, що цей напій у маленьких дозах позитивно впливає на пам’ять і функції мозку, а ще запобігає ризику розвитку серцево-судинних захворювань
Подробнее »»

22.05 - 23:32

Еда ради удовольствия

Еда улучшает настроение, делает нас более гармоничными и позитивными. И не стоит отказываться от вкусной еды. Позвольте себя хотя бы кусочек шоколадки в день.
Подробнее »»

22.05 - 23:08

На приеме у ЛОРа

Легко запоминающееся слово «ЛОР» на самом деле означает специализацию врача с труднопроизносимым названием оториноларинголог
Подробнее »»

22.05 - 22:29

10 правил похудения

Основной принцип – это добавить 5 продуктов разных групп в ваш ежедневный рацион, заменив другие 5, которые вы по привычке употребляете каждый день.
Подробнее »»

22.05 - 21:48

Питание против старения

Чтобы предупредить преждевременное старение организма, задержать, а то и вовсе избежать развития тех или иных заболеваний, при составлении своего рациона питания необходимо придерживаться таких правил:.
Подробнее »»

22.05 - 21:28

Овощи и фрукты: в чем польза

Диета рассчитана на 7 дней, сброс 3 кг
Подробнее »»

22.05 - 21:08

Рисовая диета для похудения и очищения организма

Поговорим о такой модной монодиете как рисовая диета. Есть несколько разновидностей. Сама идея диеты основана на том, что рис отлично впитывает в себя всякие соли, шлаки, и тому подобные не очень полезные организму вещества.
Подробнее »»

22.05 - 20:48

Рыбно-овощная диета

Составлена для тех, кто не может жить без богатой белками пищей.
Подробнее »»

22.05 - 20:28

Диета от Лайзы Минелли

Каждый день вы будете получать 1200 ккал. Когда же ваш вес придет в норму, добавьте к своему ежедневному рациону еще 500 ккал.
Подробнее »»

22.05 - 20:14

Диета Арины Шараповой

Перед каждым приемом пищи выпейте 1 стакан воды. Организм не анализирует то количество калорий, которое вы съели в первые пять минут, и, исходя из этого не планирует, сколько еще нужно съесть в следующие 30 минут.
Подробнее »»

22.05 - 19:48

Питание после 40

Оставаться молодой, красивой, здоровой, после сорока, оказывается не так и просто. Что скушать и сколько, чтобы не поправиться и не навредить здоровью?
Подробнее »»

22.05 - 19:28

Кефирная лечебная диета

При атеросклерозе и гипертонической болезни очень важно улучшить обмен веществ, нормализовать кровообращение, снизить избыточную массу тела.
Подробнее »»


Загрузка...
Loading...

Справочная информация

Загрузка...