27.06 - 11:45

Вміння слухати та сентиментальні жести. Вісім ознак того, що ви зустріли "свою" людину


 

Визначити, що ви зустріли "ту саму" людину, можна за кількома ознаками
Коли ми знайомимося з людиною, яка нам подобається, ми ще не знаємо, чи підійде вона нам в якості супутника життя.

Однак деякі критерії дозволяють визначити, що ви зустріли потрібну людину, ту, з якою можна розділити і моменти радості, і моменти смутку, яка стане підтримкою, найкращим другом і справжнім коханням.

Проаналізувавши обговорення користувачів спільнот AskMen і AskWomen на популярному форумі Reddit, портал The Independent виділив вісім ознак того, що ви зустріли «свою» людину.

Чотири якості «тієї самої» жінки, відповідно до думки чоловіків:

1. Спокій у непередбачених ситуаціях. Для чоловіків дуже важливо, щоб жінка вміла зберігати спокій в найбільш критичних ситуаціях, виявляла гнучкість мислення, не влаштовувала драм та істерик на рівному місці. Коли чоловік бачить, що жінка вміє брати верх над своїми емоціями, він стає більш прихильним до неї.

2. Пропозиція розділити рахунок навпіл. Коли під час побачення жінка пропонує розділити рахунок в ресторані навпіл, а не вимагає заплатити за себе, чоловіків це приємно радує, вони бачать у таких жінках надійних супутниць життя. Навіть якщо у результаті чоловіки самі оплачують рахунок.

3. Вірність із самого початку. Якщо жінка проявляє вірність з першого побачення, чоловік бачить у такій жінці потенційну дружину. Один користувач Reddit згадує, як під час першої зустрічі з його дівчиною, до неї підійшли інші чоловіки, але вона ні на секунду не задумавшись, відповіла: «Я з ним», вказавши на нього.

4. Уміння слухати. Чоловіки не хочуть, щоб жінка весь вечір розповідала лише про себе. Звичайно, чоловікам важливо дізнатися про жінку детальніше, але не менш важливе й те, щоб жінка виявляла ініціативу і цікавилася чоловіком, вміла його слухати.

Чотири якості «того самого» чоловіка, відповідно до думки жінок:

5. Любов до її домашньої тварини. Для багатьох жінок домашні улюбленці є невід'ємною частиною сім'ї, тому жінкам важливо, щоб чоловік добре ставився до тварини, виявляв до неї інтерес.

6. Довгі, змістовні бесіди. Чоловіча здатність годинами говорити з жінкою на різні теми, не відволікаючись на смартфон і не перериваючи її міркування, підкорює жіноче серце.

7. Романтичні, сентиментальні жести. Для жінок не так важливі дорогі матеріальні подарунки з боку чоловіків, як простий прояв турботи й уваги. Нехай це буде склянка чаю, куплена в дощовий день, або пропозиція накинути на плечі його куртку холодного вечора.

8. Наявність хобі, великого захоплення. Жінки бачать потенційного партнера в тому чоловікові, у якого є непідробний інтерес не просто до перегляду серіалів або прослуховування музики, а до чогось особливого, наприклад, до якогось виду спорту тощо. Якщо чоловік чимось захоплений, він не здається нудним в очах жінок.

 НВ STYLE

Ключевые слова:
Читайте также:

Может ли настойка прополиса помогать в борьбе с коронавирусом?

Настойка прополиса способствует укреплению иммунитета, и в этом качестве может считаться средством, помогающим в борьбе с коронавирусом. Мнением об этом поделился врач-кардиолог Владимир Хорошев.
Подробнее »»

Если вас бросает в жар: 5 возможных причин

Тело бросает в жар – наверное, такое случалось с каждым. Сам по себе жар тела не является болезнью.
Подробнее »»

Употребление клетчатки связали со снижением риска рака молочной железы

В журнале Cancer был опубликован анализ всех проспективных исследований, посвященных раку молочной железы.
Подробнее »»

Медики советуют в условиях пандемии употреблять достаточное количество витамина D

Употребление достаточного количества витамина D играет ключевую роль в профилактике респираторных инфекций, которая может быть важной для борьбы с COVID-19, – возникновением инфекции, ее последствиями.
Подробнее »»

Специалисты рассказали, как стресс отражается на работе пищеварительной системы

Ученые из Ирландского национального университета в Корке выявили, что стресс негативно отражается на пищеварительной системе.
Подробнее »»

Справочная информация

Загрузка...