27.06 - 09:41

Невипадкове кохання. Експерти назвали риси характеру, які викликають симпатію


 

Психологи і експерти зі стосунків назвали певні якості, які люди шукають в ідеальному партнері.

Важливо відзначити, що при пошуку супутника життя люди звертають більше уваги на особистість людини та її характер, ніж на зовнішність, яка в даному випадку відіграє другорядну роль. Як відзначають фахівці, перш ніж почати стосунки, багато хто хоче переконається чи можна довіряти людині, дізнатися її мислення і ступінь емоційності, повідомляє Business Insider. Пропонуємо ознайомитися з ключовими якостями, які викликають симпатію.

Довіра

Нехай не кожен це усвідомлює, але будь-яка людина, без винятку, хоче довіряти своєму партнерові. І справа тут не тільки у вірності і вірності. Важливо, щоб люди могли обговорювати будь-які події з минулого, чесно говорити про свої бажання і завжди бути міцною опорою один одному, стверджує експерт зі стосунків Майкл Макналті.

Уразливість без потреби в жалості

Як говорить Халь Ранкель, сімейний психолог, більшість людей тягнуться до тих, хто здатний проявити слабкість, показати свої почуття, але при цьому не потребує жалю.

Дружба

По-справжньому щасливі пари не тільки коханці, але й кращі друзі, каже Майкл Макналті. Люди, яким завжди є, про що поговорити, які завжди знають, як провести спільне дозвілля мають багатші відносини. Більше того, дружні стосунки включають в себе підтримку, емпатію, веселощі і багато інших позитивних якостей. Не дарма кажуть, що кращі стосунки починаються з дружби.

Скромність без сором'язливості

За словами Халь Ранкель, зазвичай люди прагнуть до знайомства з відкритими, товариськими людьми, яким комфортно «в своїй шкурі» і які можуть посміятися над собою.

Самовпевненість без зухвалості

Багато хто тягнеться до людей, які випромінюють упевненість і знають собі ціну, але далекі від нарцисизму. Гарна самооцінка також вважається сексуальною і навіть сприяє покращенню особистої самооцінки, пояснює Джозеф Бурго - автор книг про нарцисизм.

Почуття гумору

Сміх робить будь-які стосунки кращими, запевняє психолог і автор багатьох книг про відносини Тері Орбух. Саме тому багато хто так цінує гарне почуття гумору і здатність партнера розсмішити, чим підняти настрій.

Зацікавленість

Кожна людина хоче відчувати себе значущою і цікавою, тому ми завжди тягнемося до тих, хто задає питання про наші погляди і хобі. За словами Террі Орбуха, нарівні з зацікавленістю люди також цінують уміння слухати і чути.

Оптимізм

Багаторічні дослідження показують, що люди тягнуться до тих, хто володіє позитивним мисленням. Це пояснюється тим, що негатив породжує негатив, тому багато хто прагне відгородиться від похмурих людей. Тільки люди з оптимістичними поглядами на життя притягують таких же оптимістів, впевнений Террі Орбух.

Ключевые слова:
Читайте также:

В МОЗ напомнили, как защитить пенсионеров от коронавируса

Пожилым людям не стоит контактировать с окружающими
Подробнее »»

7 мифов о целлюлите

У многих женщин имеется целлюлит.
Подробнее »»

5 натуральных способов окрашивания волос

Седина расстраивает многих, но искусственные краски для волос содержат вредные для здоровья химические вещества. Вот почему можно попробовать некоторые натуральные методы.
Подробнее »»

Кетогенная диета полезна в небольших дозах

Этот рацион считается эффективным для похудения.
Подробнее »»

Испания продлит карантин: смертность снижается второй день подряд

В субботу премьер-министр Испании объявил о продлении срока действия карантина, направленного на борьбу с коронавирусом, заявив, что эти меры «приносят плоды»: число смертей снижается второй день подряд.
Подробнее »»

Справочная информация

Загрузка...