27.06 - 08:53

Інсульт стає молодшим


 

У минулому було прийнято вважати, що хвороби на зразок інсульту загрожують лише літнім людям. Тепер неврологи з медичного центру при Університеті Лойоли попереджають, що в останні роки молоді люди почали все частіше стикатися з інсультами.

Вчені підрахували, що в наш час приблизно 15% інсультів припадає на підлітків та молодих людей. За їх словами, в останні роки кількість пацієнтів, госпіталізованих з діагнозом «інсульт» у віці від 15 до 44 років, зросла в три рази.

За словами фахівців, сучасні молоді люди все частіше хворіють «літніми» захворюваннями, наприклад, гіпертонією або діабетом. Підвищений кров'яний тиск і рівень холестерину, куріння, важкий ритм життя, діабет і зайва вага є головними причинами ризику розвитку інсультів та інфарктів, — і всі ці фактори добре знайомі молоді.

Лікарі нагадали, що серед інсультів найбільш часто зустрічаються два види: геморагічний та ішемічний. У першому випадку має місце розрив судин і крововилив у мозок, у другому — закупорка судин, що призводить до емболії чи тромбозу судин головного мозку. При цьому на ішемічний тип інсульту припадає близько 85% загальної кількості.

 

 НВ STYLE

Ключевые слова:
Читайте также:

Чем быстрое похудение опасно для организма

Быстрое похудение влияет на общее состояние здоровья
Подробнее »»

Медики рассказали, как проявляется легкая форма коронавируса

По мнению ученых, которые уже смотрят на статистику и делают прогнозы, говорят о том, что 80 процентов людей, которые будут заражены новым коронавирусом, переболеют им в легкой форме. Источник: Новости Ю
Подробнее »»

Экзоскелет для сверхскоростного бега спроектировали в США

Ученые из Университета Вандербильта создали проект пружинного экзоскелета, способного ускорить бег человека на 50%.
Подробнее »»

Эксперты рассказали, почему мы заедаем стресс

Врачи давно говорят, что излишняя полнота и даже ожирение провоцирует стресс. Человек начинает заедать негативные эмоции, поскольку они провоцируют постоянное чувство голода.
Подробнее »»

Ученые выяснили, какая пища может вызвать ночные кошмары

От ночных кошмаров не застрахован никто
Подробнее »»

Справочная информация

Загрузка...